Yenidoğan Aparatlı Kanguru

Yenidoğan Aparatlı Kanguru

Bebeğinizi kollarınıza aldığınızda muhtemelen miniminnacıktı. Haliyle ilk karşılaşacağı kıyafette kundak olacaktır. Bu yüzden satın alacağınız kanguruyu bebeğinizle yan yana koyduğunuzda battal boy bir tulum gibi görebilirsiniz. Peki kanguruya nasıl koyabiliriz? Ya da kanguruda sabit durabilir mi? İşte bu ve bunlara benzer soruları kendinize göre çoğaltabilirsiniz. Kısacası kafanızda bu deli sorularla harıl harıl kanguru arayışına düşebilirsiniz.

İşte tam bu çıkmazda imdadınıza yetişecek olan araç Yeni doğan Aparatlı kanguru olacaktır. Yani size sağlanan bu araçla bebeğinizi kangurunuza rahatlıkla ve güvenle koyabilirsiniz. Çünkü hassas bedenine zarar vermeyecek onu sarıp sarmalayacak koruyacak bir kabuk düşünün. Bu arada size sunulan Yeni doğan Aparatlar standart ve ergonomiktir. Yani ergonomik bir kanguru içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni doğan Aparatı Tek Başına Kullanılabilir mi?

Yeni doğan Aparatları tek başlarına kullanılan araçlar değillerdir. Bu yüzden ona uygun bir kangurunuzun da olması şarttır. Siyah ve beyaz olarak iki renk üretilmektedir. Dolayısıyla zevkinize ve kangurunuzun rengine uyumlu olacak şekilde bir renk seçebilirsiniz. Yenidoğan Aparatlı Kanguru ile çocuğunuzu mükemmel bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Peki ne zaman kullanabilirsiniz? Aslında yeni doğan aparatını doğumdan itibaren (0-4 yaş) kangurunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi bu çok önemli bir bilgidir, “Yeni doğan aparatı tek başına kullanılamaz”. Diğer yandan bebeğinizi doğumdan itibaren anne karnındaki şekli ile taşıma imkanı sağlar. İsterseniz tek başına sipariş verebilir isterseniz kangurunuz ile birlikte sipariş verebilirsiniz.

Here Yöne Ergonomik Kanguru vs. Yeni doğan Aparatlı Kullanmaya Gerek Yok 

Her Yöne 360 Kanguru modellerimizde Yeni doğan Aparatı satın almanıza gerek yoktur. Çünkü ayarlanabilir bacak paneli sizin imdadınıza yetişecektir. Bu arada bebeğinizle size eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. İşte bu yüzden Solomombaby ergonomik kanguru ve aksesuarları ile ailenize katılıyoruz.

Temel Ergonomik Kanguru Özellikleri

 1. Kangurularımız 4 Yaş ve 20 Kg kapasitelidir.
 2. Tüm kanguru modellerimiz “M” Oturuş pozisyonunu destekliyor. Ayrıca bebeğinizin sağlıklı gelişmesini sağlıyor. (Dünya Kalça Sağlığı Örgütü Tavsiyesidir.)
 3. Bebeğin ağırlığını omuz, sırt ve bel arasında dengeli bir şekilde dağıtıyor, taşıyan kişide ağrı oluşturmuyor.
 4. Kangurunun omuz askılarındaki destek sünger dolgular gün boyu konfor sağlıyor.
 5. İç astarlarını %100 hava geçiren pamuk kumaştan üretiyoruz.
 6. Başlığı sayesinde bebeğinizin baş ve boyun kısmını destekliyor.
 7. Gizli cep içerisindeki kapüşonu sayesinde güneş, ışık ve rüzgardan korumaktadır.
 8. Bebeğinizi emzirirken gizlilik sağlıyor.
 9. Dahili ve ayrılabilir cepler sayesinde ihtiyacınız olan küçük parçaları taşımanıza imkan sağlıyor.
 10. Bağımsız araştırma laboratuvarlarında yapılan testlerde AZO BOYAR madde içermediği onaylanmıştır.
 11. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretiliyor.
 12. Bağlantı yerleri zarf dikişle destekleniyor.
 13. Dikişlerde mukavemeti yüksek COATS iplikler kullanıyoruz.
 14. Ürün yıkamaya elverişlidir. Kullanma kılavuzundaki yıkama talimatlarını okumanız faydalı olacaktır.
Whatsapp Destek Hattı