Yenidoğan Aparatlı Kanguru

Yenidoğan Aparatlı Kanguru
Bebeğinizi kollarınıza aldığınızda muhtemelen miniminnacıktı. Haliyle ilk karşılaşacağı kıyafette kundak olacaktır. Satın alacağınız kanguru bebeğinizle yan yana koyduğunuzda gözünüzde battal boy bir tulum gibi görünebilir. Kanguruya nasıl koyabiliriz, kanguruda durabilir mi sorularını kendinize göre çoğaltabilirsiniz. Kafanızda bu deli sorularla harıl harıl kanguru arayışına düşebilirsiniz.
İşte tam bu çıkmazda imdadınıza yetişecek olan araç Yenidoğan Aparatı olabilir. Size sağlanan bu araçla bebeğinizi kangurunuza rahatlıkla ve güvenle koyabilirsiniz. Hassas bedenine zarar vermeyecek onu sarıp sarmalayacak koruyacak bir kabuk düşünün. Bu arada size sunulan Yenidoğan Aparatlar standart ve ergonomiktir. Yani ergonomik bir kanguru içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yenidoğan Aparatları tek başlarına kullanılan araçlar değillerdir. Bu yüzden ona uygun bir kangurunuzun da olması şarttır. Siyah ve beyaz olarak iki renk üretilmektedir. Zevkinize ve kangurunuzun rengine uyumlu olacak şekilde bir renk seçebilirsiniz.
Peki ne zaman kullanabilirsiniz? Yenidoğan Aparatını doğumdan itibaren (0-4 yaş) kangurunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu çok önemli bir bilgidir, “Yenidoğan aparatı tek başına kullanılamaz”. Bebeğinizi doğumdan itibaren anne karnındaki şekli ile taşıma imkanı sağlar. İsterseniz tek başına sipariş verebilir isterseniz kangurunuz ile birlikte sipariş verebilirsiniz.
Bunu biliyor muydunuz?
Her Yöne 360 Kanguru modellerimizde Yenidoğan Aparatı satın almanıza gerek yoktur. Ayarlanabilir bacak paneli sizin imdadınıza yetişecektir. Bebeğinizle size eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Solomombaby ergonomik kanguru ve aksesuarları ile ailenize katılıyoruz.