Kanguru Modelleri

Kanguru Modelleri

Kanguru Modelleri, hangi kanguruyu almalıyım? Hangi kanguru modeli bana uygundur? İnternette kanguru arattığınızda yüzlerce farklı model ve binlerce farklı desen bulabilirsiniz. Aslında temel fonksiyon olarak hepsi aynı amaca hizmet etmektedir. Bebekle fiziksel yakınlık ve bebeğinizi kolay bir şekilde taşımak. Bunu her şekilde yapabilirsiniz. Bir sling kullanabilirsiniz, bir kanguru kullanabilirsiniz hatta daha eskiler bilir nasıl ki buna uygun bir kumaşla sarıp sarmalar taşırlardı. Bu hayal gücünüze kalmış…

Bu bebek taşıyıcılarını ayıran önemli noktalar söz konusu. Bunlardan birisi taşıyıcıyı ilgilendiriyor. Günün büyük bir bölümünü bebeği ile geçirmek durumunda kalan bir anne için omuz ve bel ağrısı kaçınılmaz olacaktır. Kanguru almadan önce sorulacak sorulardan birisi bu olmalıdır. Taşıyan için ne kadar uygun bir ürün. Yapılan araştırmalar ve analizler sizi aradığınız üründe karar vermeye biraz daha yaklaştıracaktır.

Ergonomik Kanguru Modelleri

Bir diğer önemli soru ise bebeğiniz için ne derece sağlıklı olduğudur. En az sizin omuz ve bel ağrılarınız kadar önemlidir. Hatta her şeyden önce bu diyenleriniz yüksek oradan olacaktır. O zaman nelere dikkat etmeliyiz sorusunda alacağınız yanıtlar, kullanılan malzemeler, ürün testleri, uluslararası uygunluk normları bunlar biraz zamanınızı alabilir ama günün sonunda size doğru ürünü bulmanızda yardımcı olacak unsurlardır. Örnek vermek gerekirse M Oturma pozisyonu. Bu şekilde konumlandırılan bir bebeğin kalça gelişimi önemseniyor demektir.

Geriye kalan seçeneklerden bazıları moda olabilir. Ya da renk ve desenler olabilir. Belki de fiyat ve performans olabilir. Özellikle bebek taşıyıcı olarak araştırdığınız kanguruları filtreleme yaparken çok aza düşürebilirsiniz. Ondan sonrası zaten yine kendiliğinden gelecektir. Her şeye rağmen kanguru seçiminde zorlanan anne ve babalarımıza uzman satış danışmanı personellerimiz de yardımcı olmaktadır. Uzun süre bebeğinizle vakit geçireceğiniz bu kangurular üzerinde ciddi çalışmalar gerektiren bir konudur. Bebeğinizi giyiyorsunuz. Bebeğinizle ev işi yapıyorsunuz. Bebeğinizi emziriyorsunuz. Bebeğinizin yaşam alanı diyebiliriz.

Harika Kanguru Tavsiyeleri

Solomombaby olarak biz de sevgili anne ve babalarımıza birden fazla ürün modeli ve yüzlerce desen seçeneği ile çözüm sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca bunu yaparken de her şeyin en iyisini onlar için sağlamaya çalışıyoruz. Gerek standart düz kangurularımız olsun gerek her yöne 360 kanguru modellerimiz olsun hepsi uluslararası standartlara uygun olarak üretilmeye ve sizlere ulaştırılmaktadır. Hangi kanguruyu almalıyım sorunuza en güzel yanıt binlerce mutlu müşteri deneyimleri olabilir. Hala bir kanguru almadıysanız ve bebeğinizin ona özel bir yaşam alanı yoksa hemen bir tane gönderelim.

Solomombaby olarak yıllardır yüzlerce farklı model ve desen kanguru üretiyoruz. Özellikle sizlerin beğeneceği ve genele yönelik modeller belirlemeye çalışıyoruz. Hatta taraftarı olduğunuz takımlara varana kadar model sunmaya çalışıyoruz. Ve biliyoruz ki bu modeller arasında kesinlikle tercihlerinize karşılık gelen bir kanguru var. Hatta daha da ötesi kendi tasarımınızı canlandırmak olacaktır. Özellikle bir model tasarladıysanız ve bu benim kangurum olabilir mi diyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı